Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

1992 yılından günümüze siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan firmamız Muğla’da her marka araç bakım Bosch Car yetkili servisi Özgün 48 Otomotiv 2022 yılı başından bu yana da siz değerli müşterimizle büyüyerek modern, ferah ve geniş alanda hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Özgün 48 Otomotiv olarak;

Müşterilerimize her marka fabrika garantili araç bakım ve onarım-motor yenileme, arıza çözümü, akü değişimi, sıfır ve 2.el lastik satışı-lastik bakım onarımı ve tamiri, araç kurtarma ve çekici hizmetleri, yol yardımı, toptan ve perakende oto yedek parça, lastik ve akü satışı, egzoz emisyon ölçümü, son teknoloji cihazlarla araç klima bakımı onarımı hizmetlerini sunmaktayız. Ayrıca, 10 adet araç kaldırma vinçi bulunmaktadır.

Son teknoloji dijital araç arıza tespiti ve benzeri cihazlarla Profesyonel ekipmanlarımızla TSE 12047 Hizmet yeterlilik belgesine sahip olan servisimizde araçlarınıza fabrika garanti dışı kalmadan periyodik araç bakım ve onarımları 1000m2’lik alanda eğitimli ve tecrübeli personellerle kusursuz hizmet vermekteyiz.

Muğla’da siz değerli müşterilerimizin değer verdikleri araçlarını garantili özverili ve işinde profesyonel eğitimli ekibimiz ve tecrübeli ekip liderlerimizle Özgün 48 Otomotiv San. Ve Tic. Ltd. Şti. ne gönül rahatlığı ile teslim edebilirsiniz.

Muğla’nın vazgeçilmez araç bakım servisi olarak siz değerli müşterilerimizin hizmetinizde ve her zaman yanınızdayız.